Tel/FAX: 14 654 14 99
Kowalowa 10, 33-161 Kowalowa
1. Wejście
2. Przedszkole
3. Aula
4. Korytarz dolny
5. Sala klasy 5
6. Świetlica
7. Sala informatyczna
8. Sala gimnastyczna
9. Biblioteka
10. Korytarz górny
11. Sala muzyczna
12. Sala klasy 3
13. Sala klasy 4
14. Pokój nauczycielski
15. Sala klasy 6
16. Sala klas 1 i 2
17. Sekretariat
18. Gabinet dyrektora
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 

                            Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 

                Rozpoczynamy kampanię przedwyborcza i wybory  do Samorządu Uczniowskiego.

W tym roku Nasza szkoła przystąpiła do realizacji  ogólnopolskiej akcji „Samorządy Mają Głos”, której celem jest wsparcie szkół w organizacji         i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz samorządu uczniowskiego. Akcje organizuje Centrum Edukacji Obywatelskiej. Projekt finansowany jest z środków Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki.

 Nad realizacja projektu czuwa koordynator projektu - mgr Magdalena Banach, wraz z zespołem, w skład którego wchodzą uczniowie klasy IV: Amelia Pyc, Amelia Wadas, Ewelina Słaby, Małgorzata Kaczka.

Debata przedwyborcza odbędzie się 21 IX 2017r., a wybory 29 IX 2017 r.

         Oto nasi kandydaci i ich programy:

Radosław Oleś – uczeń klasy IV – program:

-tematyczne dyskoteki

-skrzynka problemów

-szczęśliwy numerek

 -akcje charytatywne

-pomoc koleżeńska

 -noc filmowa

 -wybory Mistera i Miss Szkoły

Mateusz Słaby – uczeń klasy V - program

- miła atmosfera w szkole

-weekendy bez zadań domowych

 -pomoc koleżeńska

-dzień bez JEDYNKI

 - rozwiązywanie problemów uczniów

Aleksandra Stojak – uczennica klasy VII – program:

-skrzynka zaufania

 - urodziny bez pytania

 - Zielona Szkoła

-filmowe piątki

 -warsztaty zainteresowań

Kozioł Sylwia – uczennica klasy VII – program:

-spotkania absolwentów

-konkurs na maskotkę szkoły lub klasy

-imprezy sportowe dla uczniów i uczennic

-dzień czytania przedszkolakom

- wystawy prac uczniów

-Kolorowe Dni

 -szczęśliwy numerek

-Dzień Leniucha

- szczęśliwy numerek

 -Pola Nadziei

 -muzyka na przerwach

Małgorzata Kaczka – uczennica klasy IV- program:

-więcej konkursów

 -godne reprezentowanie szkoły

 -dekoracja szkoły

 -kronika szkoły tworzona przez uczniów

Karol Zając – uczeń klasy VI-program:

-rozwiązywanie konfliktów międzyuczniowskich

- dbać o mienie szkoły

- pomoc koleżeńska

- podwyższenie średniej szkoły

Patryk Słota – uczeń klasy VII – program:

-więcej dyskotek

- wieczory filmowe

- raz w półroczu Dzień Sportu

- skrzynka próśb

- wyjazdy do kina lub teatru

- więcej wycieczek.

Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia i gratulujemy odwagi.