Tel/FAX: 14 654 14 99
Kowalowa 10, 33-161 Kowalowa
1. Wejście
2. Przedszkole
3. Aula
4. Korytarz dolny
5. Sala klasy 5
6. Świetlica
7. Sala informatyczna
8. Sala gimnastyczna
9. Biblioteka
10. Korytarz górny
11. Sala muzyczna
12. Sala klasy 3
13. Sala klasy 4
14. Pokój nauczycielski
15. Sala klasy 6
16. Sala klas 1 i 2
17. Sekretariat
18. Gabinet dyrektora
Osiągnięcia szkoły 2014/15

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w  Kowalowej w roku szkolnym 2014/15

  1. wyróżnienie (nagroda Kierownika Biblioteki Publicznej w Ryglicach) dla Kamila Niziołka w Gminnym Konkursie "Odblaskowe opowiadanie z morałem" - 5.XI.2014- Kowalowa
  2. III miejsce Michała Piątka w małopolskim konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" (kategoria kl.IV) - 5.XI.2014 - Białka Tatrzańska
  3. III miejsce zespołu muzycznego w X Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - 6.XI.2014- Pleśna
  4. IV miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dla Eweliny Wiśniowskiej - 13.11.2014 - Lubcza
  5. III miejsce drużynowe w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt - 14.11.2014 - Lubcza
  6. I miejsce w gminnym konkursie plastycznym "W krainie wierszy J.Tuwima" dla Karoliny Wolskiej - 20.11.2014 - Bistuszowa
  7. III  miejsce Małgorzaty Kaczki w III Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej (klasy młodsze) - 24.11.2014 - Kowalowa
  8. wyróżnienie dla Aleksandry Lasoty w III Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej (klasy starsze) - 24.11.2014 - Kowalowa
  9. II miejsce w konkursie literackim  wierszy autorskich zajęła Marcelina Liszka - 3.XII.2014 -  Nowy Sącz
  10. II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt - 13.01.2015 - Zalasowa
  11. udział w II etapie kuratoryjnego konkursu z matematyki Julii Nowak i zajęcie 14 miejsca w powiecie tarnowskim (na 90 uczestników) -13.01.2015 -Tarnów
  12. III miejsce Natalii Oleś w Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej "Winter Wonderland" - 12.02.2015 - Kowalowa
  13. III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt - 12.03.2015 - Ryglice
  14. finalista konkursu tematycznego z historii „Wielcy Polacy – wybitni generałowie” - uczeń kl. VI Arkadiusz Zając - 16.03.2015 - Kraków,
  15. nagroda dla  Wiktorii Kramarczyk XXI Gminnym Konkursie "Na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową" kategoria dzieci i młodzież -  16.03.2015 - Ryglice
  16. II nagroda dla  Wiktorii Kramarczyk w kategorii  pisanka tradycyjna w 26 Regionalnym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z Okresem Wielkanocnym -  26.03.2015 -Tarnów
  17. I miejsce Karola Zająca w  II Gminnym Turnieju Wiedzy Przyrodnicznej dla klas 2 i 3 szkół podstawowych w roku szkolnym 2014/2015 - 14.04.2015 - Bistuszowa
  18. finalistka Małopolskiego Konkursu Kaligraficznego "O złote pióro" - Wiktoria Kramarczyk - 27.04.2015 Rajbrot
  19. I miejsce dla Mateusza Poznańskiego w konkursie plastycznym "Zaprojektuj Własną Koszulkę" zorganizowanym przez bodman.com.pl kategoria kl.I-III - 9.05.2015 - Tuchów
  20. I miejsce dla Wiktorii Kramarczyk w konkursie plastycznym "Zaprojektuj Własną Koszulkę" zorganizowanym przez bodman.com.pl kategoria kl.IV-VI - 9.05.2015 - Tuchów
  21. II miejsce  dla Michała Nowaka w VI Gminnym Konkursie Matematycznym "Mistrz logicznego myślenia" klasa IV - 12.05.2015 - Lubcza
  22. II miejsce  dla  Patrycji Liszki w I Gminnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI - 28.05.2015 - Wola Lubecka
  23. II miejsce drużyny ze Szkoły Podstwowej w Kowalowej w turnieju piłki nożnej organizowanym z okazji Dnia Dziecka - 31.05.2015 - Kowalowa
  24. III miejsce dla Maksymiliana Stepka w kategorii piosenka w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego - 03.06.2015 - Zalasowa
  25. III miejsce dla Karoliny Wolskiej w IV Przeglądzie Twórczości Plastycznej Szkół Podstawowych i Gimnazjów - 18.06.2015 - Ryglice
  26. II miejsce dla Nikoli Sikorskiej w IV Przeglądzie Twórczości Plastycznej Szkół Podstawowych i Gimnazjów - 18.06.2015 - Ryglice