Tel/FAX: 14 654 14 99
Kowalowa 10, 33-161 Kowalowa
1. Wejście
2. Przedszkole
3. Aula
4. Korytarz dolny
5. Sala klasy 5
6. Świetlica
7. Sala informatyczna
8. Sala gimnastyczna
9. Biblioteka
10. Korytarz górny
11. Sala muzyczna
12. Sala klasy 3
13. Sala klasy 4
14. Pokój nauczycielski
15. Sala klasy 6
16. Sala klas 1 i 2
17. Sekretariat
18. Gabinet dyrektora
Wyjazd do Kąśnej Dolnej

W dniu 13.10.2014 r. uczniowie Szkoły Podstawowej z Kowalowej odbyli edukacyjną wycieczkę Kąśnej Dolnej na koncert w ramach „Warsztatów z Mistrzami - „Tygodnia Talentów” który odbył się w Dworku I. J. Paderewskiego.

W planie wycieczki było zwiedzanie dworku I. J. Paderewskiego, spacer po parku dworskim, odpoczynek nad jeziorkiem oraz wysłuchanie koncertu o godzinie 18.00. Podczas  koncertu usłyszeliśmy występy uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni i w dobrych nastrojach wracali do domu, jak sami stwierdzili koncert był ciekawy i różnorodny. Słuchaliśmy solistów grających na fortepianie, skrzypcach gitarze oraz flecie poprzecznym. Niektórym solistom towarzyszył akompaniament fortepianu. Występujący artyści byli rówieśnikami uczniów naszej szkoły oraz starsi, najstarszy z nich miał 18 lat. Uczniowie zauważyli, że każdy z prezentowanych instrumentów jest równie trudny ale i równie piękny. Mimo różnorodności  utworów wszystkie występy  młodych artystów nagradzane były gromkimi brawami.

Dla opiekunów i uczniów naszej szkoły widok licznie zgromadzonej młodzieży na koncercie był bardzo budujący. Wszystkie cztery sale Dworku wypełnione były po brzegi.

W wycieczce wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły, czworo gimnazjalistów i jeden uczeń z Jonin. 

Zdjęcia z koncertu w Kąśnej Dolnej